تبلیغات
اخبار تحلیلی ایران و جهان - تابناک : اشک تمساح رسانه‌های ضد انقلاب برای هنر انقلاب!
 
اخبار تحلیلی ایران و جهان
أللهُمَّ عَجِّل لِوَلیِکَ الفَرَج
 
 

می‌گویند در زمان‌های قدیم جهانگردی از کنار یکی از شهرهای ایران می‌گذشته که در کنار دروازه‌های شهر چشمش به دو نابینا می‌افتد. می‌رود و در سفرنامه خود می‌نویسد: از کنار شهری گذشتم که تمام ساکنانش کور بودند... حال حکایت امروز ما و عمله‌های رسانه‌های معاند فارسی‌زبان خارج از ایران حکایت همان جهانگرد و شهری است که به زعم او همه ساکنانش کور بودند.

به گزارش "تابناک" در کشاکش ماجرای آتش‌سوزی انباری در حوزه هنری و در حالی که حدود دو هفته از اصل ماجرا و یک هفته از ماجراهای حاشیه‌ای آن می‌گذرد، روزنامه‌نگار دیروز شاغل در ایران و امروز بی بی سی فارسی در مقابل دوربین اشک تمساح می‌ریزد که «تمام نقاشی‌های ارزشمند موجود در حوزه هنری در آتش سوخت و نجات دادن رستوران برای کارمندان حوزه مهمتر از حفظ نقاشی‌های انقلاب بود.»!!

اما دل سنگ آب می‌شود از این همه دلسوزی «م. ب» برای هنر انقلاب و مرحبا به آنها که در این یک هفته هیزم آتش دشمنان علیه حوزه هنری را تهیه کردند و با عقده گشایی به جای نقد یک اتفاق، آب به آسیاب دشمنان این مردم و سرزمین و انقلاب و ارزش‌ها و هنر متعهد ریختند.

 این افراد هیچ از خود پرسیده‌اند که چرا امروز ضد انقلاب‌های خارج‌نشین هم فریاد «وا هنر متعهدا» سر می‌دهند و دلشان برای سوختن «تمام!! نقاشی‌های انقلاب» در آتش‌سوزی «رستوران حوزه هنری» می‌سوزد؟

آنها که اطلاعات این چند روز را به گوش آقای «م. ب» در استودیو خبر بی بی سی فارسی رسانده‌اند، کاش به او می‌گفتند این آتش‌سوزی حدود دو هفته پیش در انباری کوچک در حوزه هنری اتفاق افتاده نه در رستوران آن، آنچه در آتش سوخته علاوه بر مقداری ـ به قول دوستان ـ «نخود و لوبیا»، چند تابلو بوده نه «تمام نقاشی‌های ارزشمند انقلاب» و در نهایت اینکه تنها یک روزنامه به این موضوع نپرداخته و یک هفته است تمام رسانه‌های مکتوب و الکترونیکی شرح ماجرا را برای مخاطبان روایت کرده‌اند.

البته اگر چه ماجرای آتش‌سوزی انباری در حوزه هنری و سوختن چند تابلو در آن در یک هفته اخیر برای برخی رسانه‌ها از نیترات موجود در آب تهران و زمان اجرایی شدن قانون هدفمند شدن یارانه‌ها هم مهمتر شده ولی اگر آتش‌سوزی در حوزه هنری برای عده‌ای نان نداشت، برای برخی دیگر آب داشت و آنها در این یک هفته تا توانستند از این آب گل‌آلود ماهی گرفتند.

به هر حال این ماجرا هم دیر یا زود به پایان می‌رسد و چنانچه "تابناک" در خبر پیشین خود بدان اشاره کرد امیدواریم که با پیش بینی بهتر مسائل، دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم، اما نباید غافل بود که انتشار یک خبر و پرداختن به حواشی آن نباید با عقده گشایی و سیاسی کاری خلط شود و نقد یک اتفاق داخلی محملی بشود برای فضاسازی رسانه های معاند تا تمام داشته های ما را به طرفةالعینی نیست و نابود کنند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
درباره وبلاگ


این وبلاگ به منظور سهولت در دسترسی به اخبار روز از سایت های خبری فارس ، تابناک و جهان پدید آمده است. امید است که این وبلاگ رضایت شما کاربران محترم را جلب نماید. با تشکر امیر مقدم

مدیر وبلاگ : امیر مقدم
مطالب اخیر
نویسندگان
صفحات جانبی
نظرسنجی
نظر شما درباره مطالب موجود در این وبلاگ چیست؟

جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :